Termeléstervező logisztikus

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-17-39427
This position is archived.
Job description

Partnerünk elektromos szenzorok és leolvasók gyártását végzi nagyvállalati vevői számára. Modern, magas színvonalú gyárukba keresünk logisztikai területre

Termeléstervező

munkatársat.

Főbb feladataid lesznek:

  • Napi, heti termelési tervek elkészítése, és SAP-ban történő karbantartása
  • Hiányzó alkatrészek ellenőrzése;
  • Termelési kapacitás optimalizálása és prioritások definiálása;
  • Intercompany rendelése létrehozása;
  • Termeléssel és társosztályokkal történő kapcsolattartás;
  • Termelési/quality/beszállítói problémákra lehetséges megoldások keresése;
  • Raktárkészlet kontrollálása;
  • Technikai változtatások lekövetése;
  • Napi termelési megbeszéléseken való aktív részvétel;
Requirements

Elvárások

  • A pozíció betöltéséhez legalább középfokú végzettség szükséges és az angol nyelvtudás a külföldi kollegákkal történő kapcsolattartáshoz elengedhetetlen;
  • Erős Excel felhasználói tudás illetve valamilyen integrált vállalatirányítási rendszer ismerete is szükséges
  • Gyártástervezésben szerzett 2-3 éves tapasztalat mindenképpen előny, de logikus, a számokkal jó barátságban álló gondolkodásmóddal és angol nyelvtudással kiváltható
Benefits

Ügyfelünk 350 fős magyarországi gyáregységét összetartó közösség alkotja. A versenyképes alapbér mellett cafeteriát illetve költözés esetén albérlettámogatást tudnak biztosítani leendő kollegájuknak.

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search