Office Manager

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
1-13-39408
This position is archived.
Job description

Nemzetközi multinacionális Partnerünkhöz keressük az új kollégát IRODAVEZETŐ pozícióba.

Milyen feladatokban számítanak Rád?

  • Bejövő e-mailek és telefonhívások kezelése
  • Partnerekkel, ügyfelekkel egyeztetés
  • Irodai adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok ellátása (szerződések iktatása, számlák rögzítése, ellenőrzése stb)
  • Az iroda rendben tartása, a hatékony irodai munkavégzés feltételeinek megteremtése
  • Order desk managment támogatása
  • Viszonteladói partnerek rendeléseinek rögzítése SAP rendszerben
Requirements

Mire lesz szükséged, hogy sikeres pályázó lehess:

  • Magabiztos MS Office és SAP tudásra
  • Folyékony angol nyelvtudásra szóban és írásban egyaránt
  • Adminisztratív és ügyfélszolgálati területen legalább 2 éves tapasztalatra
Benefits

Amit Partnerünk kínál a munkádért cserébe:

  • Erős szakmai támogatás nemzetközi környezetben
  • Kiváló, stabil vállalati kultúra és kollégák
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Jól megközelíthető, kellemes munkakörnyezet
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search