Számlázási koordinátor/Pénzügyi asszisztens (6-8óra/nap)

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
1-14-39252
This position is archived.
Job description

Nagy múltú, nemzetközi ügyvédi iroda bővülés miatt keresi új munkatársát egy angolul jól beszélő, jó kommunikációs és analitikus képességgel rendelkező kolléga személyében.

Aki elnyeri ezt a lehetőséget, az alábbi feladatokért lesz felelős a gazdasági vezető irányítása mellett:

- szerződésnek megfelelő számlázás és az ehhez kapcsolatos adminisztráció
- kapcsolattartás az ügyfelekkel, az ügyvédekkel
- kintlévőségkezelés
- számlareklamációk kezelése
- pénzügyi jelentések készítése, adatgyűjtés, elemzések készítése
- egyenlegközlők készítése
- házipénztár kezelése

Requirements

- felsőfokú gazdasági végzettség
- 1-3 év pénzügyi, számlázási, könyvelési területen szerzett tapasztalat (ügyvédi irodai tapasztalat nagy előnyt jelent)
- magabiztos szakmai angol nyelvtudás (írásban és szóban is kell használni napi szinten)
- Word, Excel tudás
- proaktivitás, magabiztosság, pontosság és precizitás

Benefits

- kiemelkedő bérezés
- elismerés, szakmai fejlődési lehetőség
- multinacionális közeg
- szakirányú tréningek, mentorprogram
- angol napi szintű használata
- jó megközelíthetőség

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search