Könyvvizsgáló asszisztens - társalgási német vagy angol nyelvtudással

Contract Type
Full-time
Contact
Reference
1-7-39093
This position is archived.
Job description

PÁLYAKEZDŐK FIGYELEM!

Ha szeretnél könyvvizsgálattal foglalkozni, csak félsz, hogy nem lesz magánéleted az állandó túlórák miatt, akkor van egy lehetőség, ami csak rád vár!

Nemzetközileg ismert, könyvvizsgálattal, könyveléssel és adótanácsadással foglalkozó, családias méretű és hangulatú ügyfelünk megbízásából keresünk olyan pályakezdő munkatársakat, akik könyvvizsgálattal szeretnének foglalkozni és egy dinamikusan fejlődő csapatban alkalmazni elméleti és gyakorlati ismereteiket.

Requirements
  • számvitel szakon szerzett diploma (nem baj ha folyamatban van az iskola de teljes munkaidőre keresünk kollégát)
  • pályakezdők jelentkezését várjuk, szakmai tapasztalat előny
  • alapszintű német vagy angol nyelv ismerete
  • magyar számviteli ismeretek követelmény
Benefits
  • színvonalas munkakörnyezet, családias, vidám légkör
  • szakmai fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli, felelősségteljes, változatos munkakör
  • átfogó gyakorlati tapasztalatok megszerzésének, elmélyítésének lehetősége
  • túlórák kifizetése
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search