Könyvelő

Contract Type
Full-time
Reference
1-11-39403
This position is archived.
Job description

Ügyfelünk a magyar gépjármű gumiabroncs értékesítési szektor egyik méltán híres szereplője, eredetileg egy családi vállalkozásból indult cég. Jelenleg közel 300 munkavállalójuk van hazánkban, az ő csapatukba keresünk most tapasztalt, teljes körű könyvelőt, ÁFA bevallásos tapasztalattal.

Feladatok:

  • Főkönyvi vegyes feladások előkészítése, könyvelése

(magyar szabályok szerint, de saját felhasználásra IFRS-ben is készül)

  • Főkönyvi számlák folyamatos és a havi zárás keretén belül történő egyeztetése
  • Bérkönyvelés, béregyeztetés
  • Időbeli elhatárolások könyvelése, egyeztetése
  • Adóbevallások elkészítése: ÁFA, környezetvédelmi termékdíj, társasági adó, iparűzési adó
  • Cégcsoporton belüli egyenlegek egyeztetése
  • Könyvelői program (Navision) és könyvelési folyamatok fejlesztésében való részvétel
  • Navision számviteli modul key-user helyettesítői feladatok
Requirements
  • Legalább 5 év teljeskörű könyvelői tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy mérlegképes könyvelői minősítés
  • ÁFA bevallásban szerzett releváns tapasztalat
  • Önállóság, csapatjáték

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Navision ismerete
  • Beszámoló készítésében szerzett tapasztalat
Benefits

Csapatukba egy önálló és nyitott gondolkodású kollégát keresnek, aki családi hangulatú, összetartó csapatot és hosszú távú lehetőséget keres.

  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Utazás támogatás
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search