Készletgazdálkodó

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-21-39458
This position is archived.
Job description

Műanyag csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó partnerünk jelenleg zöldmezős beruházás keretében létesíti új gyáregységét Rétságon, ahova most az alábbi pozícióba keresünk hozzájuk szakembert:

KÉSZLETGAZDÁLKODÓ

Feladataid lesznek az alábbi pozícióban:

  • Árubeérkeztetés és anyagok kiadása raktárkészletről, és annak rögzítése a programban
  • Raktározás és tárolás adminisztrációs munkái
  • Alapanyagok, késztermékek ellenőrzése
  • Együttműködés a beszállítókkal és a társosztályokkal
  • Leltárelőkészítés, és a leltározásnál való részvétel
  • Alapanyagok és egyéb indirect anyagok megrendelésének elkészítése
  • Szállítókkal való kapcsolattartás; ellenőrzés és értékelés
  • Beszerzési igények előrejelzése
  • A beérkező árajánlatok áttekintése, beszerzési igények elkészítése, a beszerzési megrendelések jóváhagyása és kiadása a vállalati szabályoknak és feltételeknek megfelelően
  • A hibás és nem megfelelő beérkező áruk reklamációjának a kezelése
  • A számlák továbbítása a pénzügy felé, és a számlák határidőre történő kifizetése
Requirements
  • Raktározásban, készletgazdálkodásban szerzett szakmai tapasztalat, legalább 3 év
  • Legalább középfokú végzettség – érettségi
  • Apollo programban való raktár ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Eredményes kommunikációs, kapcsolatteremtő készség
Benefits
  • Az elejétől részt vehetsz egy gyár termelésének felfuttatásában, anyagáramlás szempontból
  • Stabil és növekedésorientált nemzetközi válalalthoz van lehetőséged csatlakozni, ahol hosszú távon számítanak a munkádra
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search