Junior Műszaki Üzletkötő

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
1-13-38972
This position is archived.
Job description

Könnyen és szívesen alakítasz ki kapcsolatot? Nyitott személyiség vagy és jól kommunikálsz? Szívesebben vagy úton, minthogy egész nap az irodában ülj? Érdekel a műszaki világ?

Igen? Akkor ez egy neked való lehetőség!

Partnerünk nemzetközileg elismert a nagyértékű gépek értékesítésének piacán. Prémium termékeik több, mint 100 országban vannak jelen.

Ide várják az új kollégát Junior Műszaki Üzletkötő pozícióba.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Meglévő ügyfelek személyes látogatása, megismerése
  • Új partnerek akvirálása
  • Üzleti tárgyalások B2B üzlettársakkal
  • Megoldások, tanácsok nyújtása
Requirements

Mire lesz szükséged a pályázáshoz?

  • Műszaki beállítottságodra
  • Magabiztos középszintű angol nyelvtudásodra
  • Értékesítői attitűdödre
  • Kiemelkedő kommunikációs készségedre
  • 1 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalatodra
Benefits

Milyen juttatásokra számíthatsz?

  • Korrekt bérezés (alapbér+jutalék)
  • Fejlődési lehetőség, tréningek, mentori segítség
  • Fiatal, összetartó csapat
  • Autó, laptop, mobiltelefon (saját használatra is)
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search