BI szakértő

Location
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
6-16-38788
This position is archived.
Job description
  • Adattárház tervezése.
  • OLAP kocka tervezése, fejlesztése, implementálása.
  • Riportok készítése.
  • Webes felületek készítése.
Requirements
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Tárgyalás szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • Microsoft technológiák ismerete.
  • Microsoft SQL Server ismeret (Database Engine, Reporting Services, Analysis Services).
  • Adattárház implementációban és/vagy tervezésben szerzett tapasztalat.
  • MOLAP kocka/Tabular model tervezésben és/vagy fejlesztésben szerzett tapasztalat.
  • Microsoft Excel és Power BI komponensek használata (PowerPivot, PowerQuery, PowerView, PowerMap).
Benefits

versenyképes fizetés

professzionális munkakörülmények

munkaidőben támogatott továbbképzés, Teljesítményalapú juttatási rendszer alapfizetéssel - kiváló kereseti lehetőség

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search