Beszerző

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Contact
Reference
4-30-39244
This position is archived.
Job description

Szerinted is motiváló tud lenni, ha az előtted álló karrier utat tisztán látod az adott cégnél? Az pedig még motiválóbb, ha mindez belátható távon belül van?! :)

PÁLYAKEZDŐKÉNT elfogadod a tényt, hogy valahol el kell kezdeni. De a legtöbb esetben már tapasztalatot várnak el. Itt azonban végre nem erről van szó!

Ha van benned bizonyítási vágy, szeretnél tanulni és idővel egy még felelősségteljesebb pozícióba kerülni, akkor lehet hogy épp Téged kereslek! Ha mindezen felül még a logisztikával is szimpatizálsz, akkor szerintem mindenféleképpen érdemes lenne elbeszélgetnünk!

JUNIOR BESZERZŐKÉNT ilyen feladatokra számíthatsz:

-szükséges alapanyagok, alkatrészek megrendelése,
-a megrendelt termékek nyomonkövetése egészen a beérkeztetésig,
-hazai, de főképp nemzetközi beszállítókkal való napi kapcsolattartás (kb.50-70 beszállító),
-beszállítók értékelése, minőségbeli problémáinak kommunikálása.

Idővel akár az indirekt beszerzésbe is belefolyhatsz, valamint a stratégiai beszerzés folyamatait is átláthatod.

Requirements

Partnerünk olyan kollégát keres, aki:

-rátermett, talpraesett (később a stratégiai beszerzés rejtelmeit is megtanulhatod, pl.: tárgyalásokon vehetsz részt)
-logisztikai tanulmányokat folytatott (akár közép vagy felsőfokú)
-lelkes, szeretne fejlődni
-magabiztosan beszél angolul (beszállítókkal való egyeztetés végett, valamint mert kezdetben egy olasz szenior beszerző fogja segíteni a betanulásod)
-ki tud járni Biatorbágyra

Benefits

Amiért érdemes jelentkezned:

- az évek során több új munkatársat sikeresen közvetítettem a csapatba, pozitív visszajelzések érkeztek tőlük a munkáról, munkakörülményekről :)
- Téged is a legjobb tudásom szerint fel foglak készíteni a céggel való találkozóra,
- nemzetközi környezetben, de mégis családias hangulatú csapatban dolgozhatsz

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.hu/en/job-search