Kapcsolódás...

Villamosmérnök/termelésvezető

Lokáció Hungary
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 10 hónapja
Referencia szám 34526

Építőipari területen piacvezető, kiemelkedő tapasztalattal és eredményekkel rendelkező ügyfelünk számára keresünk kollégákat az alábbi munkakörre:

FOLYAMATMÉRNÖK/TERMELÉSVEZETŐ

Feladatok:

  • Gyártási folyamat fejlesztése, zavartalanságának biztosítása,
  • a gyártásban dolgozók szakmai irányítása, fejlesztése,
  • karbantartási rendszerek kidolgozása, végrehajtása, kiértékelése
  • termeléshez szükséges alapanyagok, alkatrészek biztosítása,
  • beruházások, hatékonyság növelő projektek támogatása,
  • termelési dokumentáció naprakészen tartása.

Munkavégzés helye: Keresünk egy-egy kollégát Pest megyébe és Vas megyékbe.

Követelmények

  • Villamosmérnöki végzettség,
  • hasonló területen szerzett legalább 3 év tapasztalat,
  • magabiztos, aktív középfokú angol vagy német nyelvtudás,
  • határozott, vezetői fellépés,
  • rendszerben gondolkodás képessége.

Előnyök

  • Önálló, felelősségteljes munkakör,
  • barátságos munkahelyi légkör,
  • költözési támogatás.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Folyamat |