Kapcsolódás...

Villamosmérnök tervező (világítástechnika)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 2 hónapja
Referencia szám 4-30-37512

Nemzetközi, világítástechnikával foglalkozó partnerünk részére VILÁGÍTÁSTERVEZŐT keresünk.

Feladatok:

  • vevői igények alapján megvilágítási látványtervek alkotása,
  • design, illusztációk elkészítése,
  • szoros együttműködés a Sales csapattal.

Munkavégzés helye: Budapest

Követelmények

  • min. 1 éves világítástervezői tapasztalat, senior tervezők jelentkezését is várjuk!
  • világítástechnika vagy design fókuszú diploma,
  • Dialux, Relux és AutoCad ismeretek,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • kreativitás, nyitottság, precízség.

Előnyök

  • új projektek = szabadjára engedheted a kreativitásod!
  • angol nyelv használhatod,
  • nemzetközi cégnél építheted a karriered!

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok weboldalra.

| Electrical engineer