Kapcsolódás...

Villamosmérnök ( karbantartás területre)

Lokáció Fejér
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 6 hónapja
Referencia szám 34045

Dunaújvárosi székhelyű és a gumigyártás területen tevékenykedő Ügyfelünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat VILLAMOSMÉRNÖK pozícióba karbantartás területre:

A leendő kolléga feladatai az alábbiak lesznek:

  • Termelőberendezések eseti és megelőző karbantartása,
  • új termelő gépek üzembe helyezése,
  • gyártósor áttelepítési projektek támogatása,
  • karbantartási tevékenység ütemezése, tervezése,
  • karbantartási dokumentációk elkészítése.

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Követelmények

  • Befejezett felsőfokú tanulmányok (villamosmérnök végzettség),
  • minimum középfokú aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban),
  • 2-3 év tapasztalat karbantartási területen, de PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk,
  • PLC ismeret,
  • kiváló szervező készség,
  • határozott fellépés,
  • kitűnő problémamegoldó készség.

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Fiatalos csapat,
  • multinacionális környezet,
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • utazási támogatás,
  • költözni hajlandó pályázóknak albérleti támogatás vagy a cég saját lakóparkjában való lakhatás.

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Villamos | Electrical engineer