Kapcsolódás...

Vevőszolgálati Asszisztens

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 6 hónapja
Referencia szám 35040

Nemzetközi hátterű, a kontaktlencse üzeltágban hazánkban is piacvezető Partnercégünk megbízásából keresünk új kollégát a következő pozícióba: Vevőszolgálati Asszisztens

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás magyar ÉS angol nyelven a Partnerekkel és a társosztályokkal
  • A vevőszolgálati vezető munkájának támogatása
  • Vevői adatbázis kezelés
  • Vevői rendelések kezelése
  • Komissiólista készítése
  • Bizonylat készítés
  • Rendeléshátralék, visszárú és reklamáció kezelés

Követelmények

  • Min. középfokú végzettség (felsőfokú előny)
  • 1-2 év releváns tapasztalat
  • Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás
  • Nyitott, rátermett személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség magyar és angol nyelven egyaránt
  • Logikus gondolkodásmód, jó problémamegoldó készség

Előny:
  • SAP és/vagy Oracle ismeret

Előnyök

  • Versenyképes fizetés
  • Kiváló csapat
  • Nemzetközi hátterű, stabil vállalat

A pozíció határozott időre, várhatóan 10-12 hónapos időtartamra szól, azonban sikeres együttműködés esetén ez a későbbiekben akár hosszabbodhat.

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=adminisztracio-asszisztencia weboldalra.

HR and Irodai Adminisztráció | Üzlettámogató Központ | Ügyfélszolgálat | Irodai adminisztráció | Asszisztens | Ügyfélszolgálat | Irodai | Customer support