Kapcsolódás...

Vevői minőségbiztosítási technikus

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 3 hónapja
Referencia szám 4-30-35205

Kiváló piaci helyzetben levő, multinacionális, hűtéstechnikával foglalkozó partnerünk budapesti csapatába keresünk munkatársat VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI TECHNIKUS pozícióba.

Feladatok:

  • a beérkező külföldi vevői panaszok kezelése és felülvizsgálata
  • napi szintű kommunikáció a vevőkkel angol nyelven írásban és szóban egyaránt
  • betanulás után a külföldi ügyfelekhez üzleti utak, és az aktuális problémák kivizsgálása műszaki szempontból
  • a reklamációk SAP-ban való vezetése és dokumentálása

Munkavégzés helye: Budapest belvárosa

Követelmények

Amennyiben rendelkezel
  • befejezett főiskolai vagy egyetemi tanulmányokkal (preferáltan műszaki területen)
  • aktív kommunikációképes angol nyelvtudással
  • illetve határozott és magabiztos kommunikációs képességed szívesen kamatoztatnád,

akkor ez a Neked való pozíció!

Előnyök

Amit a cég nyújt:
  • Belvárosi munkahely
  • Nemzetközi környezet
  • Lehetőség fejlődésre, előrelépésre

Ha szeretnéd megpályázni a pozíciót, kérlek, küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzod a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már jártál interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezésed küldd közvetlenül e-mailen tanácsadódnak.
További lehetőségekért látogass el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok weboldalra.

| Administration