Kapcsolódás...

Üzleti tanácsadó - manager szint - energetika üzletág

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 3 hónapja
Referencia szám 1-11-35200

Tanácsadók, vezető tanácsadók figyelem! Olyan jelöltek jelentkezését várjuk, akik már jó ideje tanácsadóként/vezető tanácsadóként dolgoznak de nem látnak perspektívát jelenlegi munkájukban, vagy nincs előrelépési lehetőség cégen belül.
Ügyfelünk meghatározó szereplője az energetika/közüzemi tanácsadásnak és jelenleg menedzseri szintre keres kollégákat.

Feladatok:

  • tanácsadó csapat irányítása projekt vezetőként
  • projektek véghezvitele tárgyalásoktól az árajánlatadáson át a megvalósításig
  • operatív részvétel a dokumentációk megfelelő minőségének biztosításában
  • ügyfelekkel, társosztályokkal való együttműködés
  • üzletfejlesztés
  • csapat munkájának és a kollégák teljesítményének értékelése, fejlesztése

Követelmények

  • Mester diploma gazdasági területen, esetleg műszaki területen - erős gazdasági beállítottsággal, tapasztalattal
  • 5+ év releváns szakmai tapasztalat tanácsadás és energetika területén
  • tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • kollégák empatikus irányításában szerzett tapasztalat
  • célorientált, üzleti szemlélet
  • ügyfélközpontúság, minőségi munkára való törekvés
  • hatékony munkavégzés, terhelhetőség

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=penzugy-szamvitel weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Pénzügy | Vezető | Szenior | Consultant