Kapcsolódás...

Üzleti tanácsadó

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 hónapja
Referencia szám 35118

Véredben van az üzleti tanácsadás? Szeretnél járatlan utakon járni? Akkor nemzetközi tanácsadással foglalkozó partnerünknél ÜZLETI TANÁCSADÓként biztosan nem fogsz unatkozni, mert nincs két egyforma megoldandó probléma!

Feladatok:

  • ügyféltalálkozók lebonyolítása
  • stratégiai javaslatok kidolgozása, riportok, prezentációk elkészítése
  • projekt menedzsment
  • ügyfélkapcsolat-tartás
  • junior beosztottak mentorálása

Követelmények

  • pénzügyi vagy közgazdaságtani diploma
  • 3-5 év tapasztalat üzleti tanácsadásban
  • jártasság üzletiprojekt-menedzsmentben
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office-programok erős ismerete
  • prezentációs és kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
  • proaktivitás, eredményorientáltság
  • precizitás, határidők betartása

Előnyök

  • általános és szakmai kompetenciák fejlődése
  • belső és külső tréningek
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=penzugy-szamvitel weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Könyvvizsgálat | Helyettes-vezető | Vizsgálatvezető | Consultant