Kapcsolódás...

Üzemvezető (leendő)

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 11 hónapja
Referencia szám 35083

Építőipari gyártás területen piacvezető, ügyfelünk számára keresünk új gyáregységükbe kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Az üzem munkavállóinak (kb.20 fő) irányítása, motiválása és teljesítményük ellenőrzése, a gyártás hatékonyságának maximalizálása,
  • részvétel az üzem termelési tervének elkészítésében,
  • javaslattétel a gyár műszaki berendezéseinek javításável és beruházásaival kapcsolatosan,
  • munka-,és tűzvédelem: aktív részvétel a gyári biztonsági tanács tevékenységében, teljesíti a MEBIR követekményeit,
  • kapcsolattartás a hatóságokkal és a külső partnerekkel, különös tekintettel a helyi önkormányzat illetékeseire (tájékozódás a tevékenységet érintő önkormányzati tervekről, határozatatokról)

Követelmények

Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki oklevél
  • termelésirányításban szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • aktív középfokú angol vagy német nyelvtudás,
  • gépészeti ismeretek
  • határozott, vezetői fellépés,
  • rendszerben gondolkodás képessége,
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Önálló, felelősségteljes munkakör,
  • széleskörű juttatások (céges autó, lakhatási támogatás költözés esetén)

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Gyártás / vezetés | Vezető | Gépész | Termelési | Karbantartás | ISO | Product Manager