Kapcsolódás...

Vegyészmérnök

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 4 hónapja
Referencia szám 34887

Hatalmas vevőkörrel rendelkező nemzetközi festékipari gyártópartnerünk részére keresünk bővülés és utódlástervezés miatt az alábbi pozícióba ambíciózus munkatársat:

Vegyészmérnök (Budapest)

Feladatok:

  • A termelésben irányítása alá tartozó 20 fő munkájának koordinálása,
  • termelési terv megvalósulásának biztosítása,
  • a gyártás során felmerült problémák okainak feltárása, kiküszöbölése,
  • veszteségcsökkentő, hatékonyságnövelő projektek kezdeményezése, részvétel a megvalósításukban,
  • munka-, tűz-, környezetvédelmi-, minőségbiztosítási szabályok betartatása.

Követelmények

  • Vegyészmérnök végzettség,
  • gyártó környezetben, lehetőleg termelésirányításban szerzett legalább 2 éves tapasztalat,
  • magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
  • 2 műszakos munkarend vállalása,
  • eredményorientált, ambíciózus, csapatjátékos személyiség.

Előnyök

  • Stabil, nemzetközi munkakörnyezet,
  • változatos feladatok,
  • hosszabb távon előrelépési lehetőség,
  • versenyképes fizetés + juttatások,
  • külföldi szakmai utak.

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Termelési | Product Manager