Kapcsolódás...

Üzemeltetési asszisztens

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Bér 300 000 - 340 000 HUF/m
Elérhető 5 napja
Referencia szám 4-30-37697

Proaktív és energikus személyiségnek tartod magad? Van műszaki irányultságú tanulmányi múltad vagy csak nyitott lennél az új ismeretekre? Minden álmod Budapest belvárosában dolgozni?

Az ország egyik legnagyobb orvosdiagnosztikai cégéhez keresünk most ÜZEMELTETÉSI ASSZISZTENS pozícióba új kollégát.

Amire számíthatsz ebben a munkakörben:

  • A beszerzési vezető támogatása a különböző gépek, berendezések beszerzésében, üzembehelyezésének koordinálásában
  • A már országosan üzemben levő orvosi berendezések nyilvántartása, szükséges javíttatásának lebonyolítása, koordinációja
  • Szoros együttműködés a cég telephelyeivel, illetve a társosztályokkal
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása a beszerzéshez, logisztikához és a karbantartási munkálatokhoz kapcsolódóan

Követelmények

  • Min. középfokú végzettség (felsőfokú nagy előny)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Energikus, proaktív, lelkes személyiség, pozitív attitűd

Előny: felsőfokú végzettség és angol nyelvtudás

Előnyök

  • Nagyon barátságos és vidám dolgozói csapat
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Megbecsülés és szakmai támogatás

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

| Assistant