Kapcsolódás...

Ügyfélkapcsolati munkatárs (Budapest,II.kerület)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 4 hónapja
Referencia szám 33724

Megbízónk ipari elektronikai berendezések javítására specializálódott, nemzetközi szolgáltatóvállalat, amely többek között Hollandiában, Németországban, Norvégiában, Romániában és Olaszországban rendelkezik telephelyekkel.
Megbízásukból keresünk
Ügyfélkapcsolati munkatársat
budapesti, második kerületi irodájukba.

Feladatok:

  • Ajánlat elkészítése, ajánlatadás
  • Megrendelések kezelése, nyomon követése
  • A beérkező e-mailekre történő telefonos reagálás
  • Meglévő és potenciális ügyfeleinek telefonon történő aktív megközelítés (B2B)
  • Különböző marketing kampányok telefonos utánkövetése
  • Az ügyfélkapcsolati adatbázis folyamatos frissítése
  • A kért információk elküldése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Javítandó alkatrészek feladása a hollandiai javítóbázisnak

Követelmények

Elvárások
  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás
  • Ügyfélkapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Technikai terület iránti érdeklődés/tudás/tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • MS Word ismerete

Előnyök

  • Képzések
  • "A" kategóriás irodai környezet
  • Fiatalos csapat
  • Kiemelt lehetőség tapasztalat gyűjtésére
  • Hosszútávú, stabil pozíció

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/ertekesites-marketing/ weboldalra.

Értékesítés and Marketing | Értékesítés | Marketing | Asszisztens | Telemarketing | Customer support