Kapcsolódás...

Tréning kooridnátor

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 7 hónapja
Referencia szám 34773

Nemzetközi hátterű, könnyűipari termékek gyártásával foglalkozó Partnerünk számára keresünk Tréning Koordinátor pozícióba új munkatársat szigetszentmiklósi központjukba.

Az új kolléga főbb feladatai az alábbiak lesznek:

  • Munkatársak és az újonnan belépők tréningszükségleteinek felmérése
  • Oktatások és az azokhoz kapcsolódó vizsgák megszervezése
  • Tréningprogramok megszervezése, fejlesztése
  • Tréningdokumentációk, segédletek frissítése, elkészítése (magyar és angol nyelven)
  • Eredményesség lekövetése, statisztika készítése
  • Tréninganyaggal, módszertannal kapcsolatos ötletek prezentálása
  • Angol nyelvű kapcsolattartása nemzetközi tréner csapattal
  • Költségvetés készítése

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-3 év releváns tapasztalat
  • Aktív, folyékony angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség, kezdeményezőkészség

Előnyök

Amit Partnerünk kínál:
  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi háttér, hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • A bejárás támogatása, vagy ingyenes buszjárat-használat biztosítása

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a hr@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/human-eroforras/ weboldalra.

HR and Irodai Adminisztráció | Gyártás and Fejlesztés and Termelés | HR | Specialista | Képzés / fejlesztés | Assistant