Kapcsolódás...

Szenior toborzási tanácsadó (Mérnöki terület)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 5 hónapja
Kapcsolat Dózsa Orsolya
Referencia szám 35021

A Grafton jókedvű és összetartó csapatába keresünk Szenior toborzási tanácsadót (Mérnöki terület).

Feladatok, amelyekre számíthatsz:

  • Ügyfélkapcsolatok ápolása, találkozókon történő részvétel
  • Szakmai interjúk lefolytatása, ajánlások megírása, teljes kiválasztási folyamat kezelése
  • Jelöltek felkutatása, kapcsolati háló bővítése
  • Álláshirdetések készítése, feladása, nyomonkövetése
  • Párhuzamos, változatos projektek menedzselése

Követelmények

Téged várunk a csapatba, ha magadra ismersz lentebb:
  • Főiskolai / egyetemi diploma
  • Min. 1-2 év toborzásban és kiválasztásban szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Motivált, proaktív, csapatjátékos személyiség, szorgalommal és a munka iránti alázattal párosulva
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
  • Sales attitüd

Előnyök

Amit ajánlunk Neked:
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség, amihez biztosítjuk a szakértelmet
  • Jó hangulatú, összetartó csapat, rugalmas, támogató vezetői környezet
  • Kreatív feladatok, kihívásokkal teli munkakör
  • Kiemelkedő bónusz elérésének lehetősége, teljesítmény alapon + vonzó alapfizetés

Ha szeretnéd megpályázni a pozíciót, kérlek, küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzodat ÉS motivációs leveled a dozsa.orsolya@grafton.hu e-mail címre.
Ha már jártál interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezésedet küldd közvetlenül e-mailen tanácsadódnak.
További lehetőségekért látogass el a www.grafton.hu/allasok/human-eroforras/ weboldalra.

HR and Irodai Adminisztráció | HR | Adminisztrátor | Asszisztens | Tanácsadó | Junior | Toborzás / kiválasztás | Recruiter