Kapcsolódás...

Területi Képviselő (Bács-Kiskun)

Lokáció Bács-kiskun
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 2 hónapja
Referencia szám 1-13-37402

Multinacionális, világszerte ismert, mezőgazdaságban tevékenykedő Partnerünk számára keresünk munkatársat Területi Képviselő pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Értékesítési feladatok ellátása meglévő és új ügyfelek számára
  • Túraterv készítése, partnertalálkozók szervezése
  • Személyes tárgyalások lebonyolítása, termékprezentáció
  • Árajánlatok készítése
  • Piacelemzés, versenytárfigyelés
  • Riportok készítése a Sales Manager felé

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan agrár területen)
  • Kiváló tárgyalókészség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Pro-aktív, önálló, dinamikus személyiség

Előnyök

Amit a Partnerünk kínál:
  • Hosszú távú, stabil pozíció, előrelépési lehetőség
  • Kiemelkedő alapfizetés & bónusz
  • Autó, iPad, mobil

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=ertekesites-marketing weboldalra.

Értékesítés and Marketing | Értékesítés | Értékesítési képviselő | Mezőgazdaság | Sales representative