Kapcsolódás...

Területi értékesítő (agrár piac)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 11 napja
Referencia szám 33634

Nemzetközi hátterű, állati takarmányok és alapanyagok forgalmazásával foglalkozó megbízónk kereskedelmi csapatának támogatására keresünk Területi Értékesítőt az alábbi területekre:

Északnyugat-Magyarország
VAGY
Dél-Magyarország

Feladatok:

  • Takarmány-kiegészítők értékesítése a partnerek számára (telepek, egyéni gazdaságok, takarmánygyártók)
  • Árajánlatok elkészítése, tárgyalások lebonyolítása a vevőkkel
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, disztribútorokkal, takarmánygyártók, állattartó telepek képviselőivel és a szerződött partnerekkel
  • Szakmai konzultációk, promóciók, szervezése
  • Részvétel kiállításokon, partnertalálkozókon

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan agrármérnök/állatorvos)
  • Legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat kereskedelmi, területi képviselői pozícióban
  • Sertés-és baromfi iparági ismeretek, valamint üzleti tapasztalat a takarmány-adalékanyagok és / vagy állati takarmányozásra szánt termékek értékesítésében nagy előny
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Lelkes, dinamikus hozzáállás

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Nemzetközi háttér, prémium kategóriás termékek
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség
  • Tréningek külföldön
  • Korrekt cégvezetés
  • Kiemelkedő bér és juttatási csomag

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/ertekesites-marketing/ weboldalra.

Értékesítés and Marketing | Értékesítés | Értékesítési képviselő | Farmer | Hunter | B2B | Műszaki | Területi értékesítést | Mezőgazdaság | Sales representative