Kapcsolódás...

Termelésvezető

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Bér 600 000 - 800 000 HUF/m
Elérhető 2 hónapja
Referencia szám 4-30-37616

Autóipar számára műanyag alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

TERMELÉSVEZETŐ

Főbb feladatok lesznek:

  • A gyártás tervezése és szervezése a logisztikussal együttműködve
  • A gyártásra vonatkozó szabályok és eljárások betartásának ellenőrzése
  • Gyártás teljesítményének felügyelete
  • A termelés felügyelete minőség szempontjából, a külső és belső nem-megfelelőségek és a selejttermékek különböző okainak elemzése
  • A biztonsági előírások betartatása a gyártás folyamán.
  • Kapcsolat a karbantartókkal: prioritások meghatározása.
  • Szerszámpróbák, elsőminták
  • A termelésben dolgozók problémáinak kezelése
  • Karrierinterjú a cégen belüli előmenetelről illetve annak igényéről

Munkavégzés helye: Gödöllő vonzáskörzete

Követelmények

  • Legalább középfokú műszaki irányultságú végzettség (előny: diploma)
  • Min. 5 év termelés irányításában szerzett tapasztalat
  • Ideálisan műanyagipari technológiából/ automatizált gyártó környezetből jöjjön az új kolléga
  • Középfokú angol nyelvtudás

  • Családias hangulatú, 70-80 fős vállalati közeg, francia tulajdonú cégcsoport
  • Bővülésben lévő csapat és termelési volumen
  • Céges autó

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok weboldalra.

| Product Manager