Termelésvezető

Referencia
4-18-39877

Partnerünk egy közel-keleti cégcsoport hazai tagvállalata, akik eddigi kereskedelmi tevékenységük mellett a jövő évtől elindítják itthon gyártási tevékenységüket is.

Egyedi ékszereket gyártó új üzemük felépítéséhez és későbbi működtetéséhez keresik új kollégájukat TERMELÉSVEZETŐ pozícióba.

Termelésvezetőként az alábbi feladatok várnak Rád:

Kezdetben a betanulás és építkezés időszakában:

  • Téningeken való részvétel
  • A legjobb gyakorlatok elsajátítása a külföldi üzemekből és ezek alapján a termelési folyamatok kialakítása
  • Az üzem felépítése során segítség az üzem berendezésében, munkaállomások kialakításában, összerakásában

A termelés elindítását követően követően:

  • Célok meghatározása és hozzájuk tartozó mérőszámok, KPI-ok definiálása
  • Az üzemben zajló munka megtervezése és felügyelete: tervezők, műszakvezetők, operátorok, minőségellenőrök munkájának összefogása
  • Termelési tervek összeállítása
  • Felelősség a termelés ellátásáért, alapanyagokért és a munkagépekért
  • Termelés folyamatos fejlesztése a selejtszám csökkentése és határidők pontos betartása érdekében
  • Munkatársak kiválasztása, képzése és fejlesztése, motiválása, megtartása, teljesítményük értékelése
  • Jelentési kötelezettség a külföldi gyárvezető felé és együttműködés házon belül más osztályokkal (beszerzés, létesítményüzemeltetés, műszaki támogatás, adminisztráció)
Követelmények

Amenniyben az alábbiak igazak Rád, részletesebben is fogunk tudni beszélgetni a lehetőségről:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Több éves tapasztalatod van gyártó környezetben (pl. fémmegmunkáló, kézi összeszerelő üzemben)
  • Rendelkezel legalább 3 év operatív vezetői tapasztalattal, rutinosan irányítasz összetett termelési folyamatokat és embereket
  • Jártas vagy a pénzügyi tervezésben, termelési projektek tervezésében és levezetésében
  • Kíválóan használod az angol nyelvet szóban és írásban
  • Betekintést nyersz egy új üzem felépítésébe a kezdetektől fogva
  • Tapasztalatot szerzel a termelés beindításában és felfuttatásában
  • Nemzetközi vezetőkkel dolgozhatsz és megismerheted a külföldi gyárakban működő legjobb gyakorlatokat
  • Részt vehetsz az új emberek kiválasztásában, te építheted fel a saját csapatodat
  • Az alapbéren túl havi cafateria jár (~25.000 HUF nettó)
  • A céges autó egyedi megállapodás tárgyát képzi