Kapcsolódás...

Termeléstervező (SAP ismerettel)

Lokáció Heves
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 9 hónapja
Kapcsolat Kulcsár Viktória
Referencia szám 34819

High-tech gyártási és munkakörnyezet. Nemzetközi csapat, külföldi betanulás. Zöldmezős beruházás.
Ide keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Napi, heti, havi termelési tervek elkészítése
  • Szoros együttműködés az alapanyag-beszerző csapatttal
  • Készletfigyelés
  • Gyártási tervek készítése az egyes munkaállomásokra vonatkozóan szoros együttműködésben a termeléssel
  • Folyamatok, tevékenységek dokumentálása SAP PP modulban

Követelmények

  • Termeléstervezésben szerzett legalább 2 éves munkatapaszalat
  • SAP PP modul ismerete
  • Erős, komunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó rendszerszemlélet
  • Hosszabb külföldi betanulás vállalása

Megbízónk átlagon felüli bérezést, külföldi betanulási lehetőséget, szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséget kínál munkavállalóinak.
Munkavégzés helye: Heves megye

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Logisztika | Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Gyártás / vezetés | Pályakezdő | Termelési | SAP |