Kapcsolódás...

Termeléstervező

Lokáció Jász-nagykun-szolnok
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 9 hónapja
Referencia szám 34993

Folyamatosan bővülő mezőgazdasági gépgyártás területén működő multinacionális partnerünk számára keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:

Feladatok:

  • Gyártási terv készítése a vevői megrendelések tükrében,
  • kapcsolattartás a raktárral a termelés anyagszükségletére és anyagellátására vonatkozóan,
  • vállalatirányítási rendszerben az adatok naprakészen tartása,
  • beszámolás a vezetőség felé.

Munkavégzés helye: Kisújszállás

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat,
  • angol vagy német társalgási szintű nyelvtudás,
  • határozott, magabiztos fellépés,
  • rendszerben gondolkodás képessége.

Előnyök

  • Bővülő cég, fejlődő folyamatokkal,
  • lakhatási támogatás, ami csaknem teljes egészében fedezi a lakhatás költségeit,
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Logisztika | Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Gyártás / vezetés | Termelés | Technológus | Termelési | Product Manager