Kapcsolódás...

Termeléstervezési vezető

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 10 hónapja
Referencia szám 34606

Elektronikai termékek összeszerelésével foglalkozó nemzetközi ügyfelünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióra:

A leendő kolléga feladatai a következők lesznek:

  • Termeléstervezési csapat munkájának napi szintű irányítása és ellenőrzése,
  • tervezési folyamat fejlesztése annak hatékonyabbá tétele érdekében,
  • együttműködés a társosztályokkal,
  • beszámolás a vezetőség felé.

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség,
  • tervezési területen szerzett legalább 5 éves tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • magabiztosság tárgyalások és prezentációk terén,
  • projektkoordinációban szerzett tapasztalat,
  • ügyfélközpontú személyiség.

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • versenyképes juttatási csomag
  • éves teljesítménybónusz
  • nemzetközi környezet
  • érdekes feladatok
  • Budapestről céges autóbusz

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre. Kérjük a tárgyba írja be a megpályázni kívánt pozíciót!
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Szenior | Product Manager