Kapcsolódás...

Termeléstámogató (informatikus)

Lokáció Baranya
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 9 hónapja
Referencia szám 34932

Nagy múltú pécsi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

  • Gyártási finomtervezési rendszer (PSI Penta) gondozása
  • A német és a magyar egység second level szintű támogatása: kapcsolattartás a kulcsfelhasználókkal, beszállítókkal, belső társterületekkel
  • Jogosultság és rendszeradminisztráció
  • Riportok készítése
  • Gyártási folyamathoz kapcsolódó szervezési és folyamattanácsadás
  • Industrie 4.0 és Lean termelési projektekben történő közreműködés

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség (gazdaságinformatikus előny, de nem elvárás)
  • Termelési és gyártási folyamatokban szerzett 2-4 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes német és kommunikációképes angol nyelvtudás
  • SAP ismerete előny
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Rendszerszemlélet

Megbízónk stabil hátteret, versenyképes bérezést, betanítást és szakmai fejlődési lehetőséget kínál.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Lean | Gyártás | SAP | IS Support