Kapcsolódás...

Termeléstámogató gépészmérnök

Lokáció Heves
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 11 hónapja
Referencia szám 34696

Megbízó cégünk egy nemzetközi szinten elismert, pneumatikai komponensek és rendszerek gyártásával foglalkozó nagyvállalat. Az ő csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gyártási folyamat folytonosságának támogatása,
  • felmerülő műszaki problémák megoldása,
  • minőségi elvárásoknak való megfelelés biztosítása,
  • gyártás hatékonyságának folyamatos figyelemmel kísérése, fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • műszaki dokumentációk elkészítése, naprakészen tartása.

Munkavégzés helye: Eger

Követelmények

  • Gépészmérnöki végzettség,
  • angol és/vagy német nyelv magabiztos középfokú ismerete,
  • min. 2 év multinacionális környezetben, gyártó cégnél szerzett tapasztalat,
  • forgácsolási ismeretek,
  • 3D - CAD tervezési tapasztalat, rajzolvasási készség,
  • alapfokú pneumatikai ismeretek,
  • határozott, önálló, megbízható személyiség.

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Versenyképes fizetés,
  • cafatéria és egyéb béren kívüli juttatások,
  • multinacionális környzetet,
  • fiatalos csapat.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Termék | Folyamat | Termelési |