Kapcsolódás...

Termelési vezető helyettes

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 12 hónapja
Kapcsolat Czékus Kornél
Referencia szám 34639

Építőipari gyártó szektorban működő nemzetközi partnerünk keres munkatársat

TERMELÉSI VEZETŐ HELYETTES

pozícióra azonnali munkakezdéssel az alábbi feladatok ellátására:

  • Gyártási tervben foglaltak megfelelő mennyiségben, minőségben és az előírt határidőre történő legyártásának biztosítása,
  • a termelési mutatószámok nyomonkövetése, a kitűzött célok teljesítése,
  • a selejt, hatékonysági és minőségi teljesítmény-mutatók javítása, akciók, fejlesztési ötletek megvalósítása,
  • a gyártási terv végrehajtásához szükséges erőforrások biztosítása,
  • a munka- és környezetvédelmi előírásokat betartása.

Követelmények

Elvárások:
  • Gépészmérnök végzettség (főiskola vagy egyetem),
  • gyakorlat: 3-5 év gyártásban eltöltött idő,
  • magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
  • LEAN/5S módszerekben szerzett több éves tapasztalat,
  • határozott, vezető személyiség,
  • rendszerben gondolkodás képessége.

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • versenyképes fizetés
  • változatos, kihívást jelentő munkakör
  • stabil háttér
  • nemzetközi környezet

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Gépész |