Kapcsolódás...

Termelési vezető helyettes

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 9 hónapja
Kapcsolat Czékus Kornél
Referencia szám 34639

Építőipari gyártó szektorban működő nemzetközi partnerünk keres munkatársat

TERMELÉSI VEZETŐ HELYETTES

pozícióra azonnali munkakezdéssel az alábbi feladatok ellátására:

  • Gyártási tervben foglaltak megfelelő mennyiségben, minőségben és az előírt határidőre történő legyártásának biztosítása,
  • a termelési mutatószámok nyomonkövetése, a kitűzött célok teljesítése,
  • a selejt, hatékonysági és minőségi teljesítmény-mutatók javítása, akciók, fejlesztési ötletek megvalósítása,
  • a gyártási terv végrehajtásához szükséges erőforrások biztosítása,
  • a munka- és környezetvédelmi előírásokat betartása.

Követelmények

Elvárások:
  • Gépészmérnök végzettség (főiskola vagy egyetem),
  • gyakorlat: 3-5 év gyártásban eltöltött idő,
  • magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
  • LEAN/5S módszerekben szerzett több éves tapasztalat,
  • határozott, vezető személyiség,
  • rendszerben gondolkodás képessége.

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • versenyképes fizetés
  • változatos, kihívást jelentő munkakör
  • stabil háttér
  • nemzetközi környezet

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Gépész |