Kapcsolódás...

Termelési és logisztikai koordinátor

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 7 hónapja
Referencia szám 34604

Innovatív építőipari termékeket gyártó partnercégünk csapatába keresünk munkársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gyártási tervek elkészítése, gyártásütemezés,
  • készletszintek folyamatos figyelemmel kísérése,
  • kapcsolattartás a raktárral, a termeléssel, a minőségbiztosítással,
  • kiszállítások szervezése, fuvarokról egyeztetés,
  • beszámolás a vezetőség felé.

Munkavégzés helye: Pilis

Követelmények

  • Legalább középfokú műszaki végzettség,
  • magabiztos, aktív német nyelvtudás,
  • hasonló területen szerzett 2-3 év tapasztalat,
  • precizitás, rendszerben gondolkodás képessége.

Előnyök

  • Innovatív, nemzetközi cégháttér,
  • izgalmas, kihívást jelentő feladatok.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/logisztika-beszerzes/ weboldalra.

Logisztika | Készletgazdálkodás | Adminisztrátor | Leltár | Logistician