Kapcsolódás...

Termelési csoportvezető

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 éve
Referencia szám 35026

Dél-Pest megyei rendezett, nemzetközi hátterű gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termékek készítési határidejének betartása a minőségi előírásoknak megfelelően
  • Termelési folyamat állandó felügyelete, rendellenességek észlelése esetén azonnali közbelépés
  • Gyártási folyamatok elemzése, értékelése, újító javaslatok tétele és a változások megvalósítása
  • Műszakok munkájának koordinálása, munkavállalók irányítása (20-40 fő) és motiválása,
  • Biztonsági, munka-, tűz és környezetvédelmi előírások betartatása
  • Munkavállalók szaktudásának szinten tartása és javaslatok tétele további oktatási programokról és tréningekről

Követelmények

Elvárások:
  • Középfokú végzettség, érettségi
  • Termelésben és kisebb munkavállói csoport irányításában szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Pörgős, energikus személyiség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Ügyfelünk stabil, rendezett hátteret, versenyképes alapbért, tiszta gyártási környezetet és hosszabb távon előrelépési lehetőséget kínál leendő munkatársának.

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Gyártás / vezetés | Csapatvezető | Összeszerelés | Gyártás | Termelési | Foreman