Kapcsolódás...

Termelés tervező

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 4 hónapja
Referencia szám 35109

Az amerikai multinacionális cég dél budapesti leányvállalata most új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

TERMELÉS TERVEZŐ

Feladatok:

  • Vevői megrendelések fogadása és feldolgozása, folyamatos kapcsolattartás a global csapattal
  • a gyártáshoz szükséges alap- és segédanyagok rendelkezésre állásának biztosítattása - folyamatos kapcsolattatartás a beszerzéssel,
  • gyártásprogramozás, kapacitástervezés: termelési terv készítése/ütemezése az igények alapján - a termelési kapacitás / produktivitás leghatékonyabb kihasználása mellett,
  • felelős a határidőre történő kiszállításért / kiszállítási pontosságért (késztermék, alkatrész)
  • gyártási tevékenység támogatása, mérnöki változtatások menedzselése
  • vállalatirányítási rendszer kezelése
  • riportok/jelentések készítése.

Követelmények

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű, aktív angol nyelvismeret
  • 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Excel magabiztos használata - függvények, kimutatás diagram (pivot)
  • határozott, önálló munkavégzés
  • rendszerszemlélet

Előny:
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat
  • ORACLE rendszer ismerete

Előnyök

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet, fejlett vállalati kultúra

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Tervező | Termelési | Production Operator