Kapcsolódás...

Terméktervezési osztályvezető

Lokáció Heves
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 8 hónapja
Kapcsolat Kulcsár Viktória
Referencia szám 34603

Ügyfelünk nemzetközi szinten elismert, pneumatikai komponensek és rendszerek egyedi tervezésével és gyártásával foglalkozó nagyvállalat. Bővülő konstruktőri csapatuk élére keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

KONSTRUKCIÓS OSZTÁLYVEZETŐ

Feladatok:

  • Autóipari termékek tervezése, mintázása hazai és külföldi gyáregységek részére,
  • fejlesztési projektek tervezési és tesztelési fázisának koordinálása,
  • fejlesztő mérnökök munkájának összehangolása,
  • kapacitástervezéssel, termékfejlesztéssel, szériatámogatással kapcsolatos mérnöki tevékenységek,
  • csapat tagjainak rendszeres értékelése és fejlesztése,
  • 3D modell készítés ProE WF5 segítségével,
  • gyártási dokumentumok elkészítése,
  • darabjegyzék készítés.

Követelmények

Elvárások:
  • Gépészmérnöki diploma (géptervező szakirány prefererált),
  • minimum 3 év autóipari tapasztalat,
  • angol nyelv tárgyalási szintű, aktív ismerete,
  • tervezőprogramok (ideálisan PRO-E) gyakorlati ismerete,
  • autóipari szabványok (ISO/TS) és eljárások ismerete,
  • 3D modellek készítési gyakorlata, 2D műszaki rajzok készítése

Előny:
  • Vezetésben, projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat.

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Versenyképes fizetés, cafatéria és egyéb béren kívüli juttatások,
  • céges autó,
  • jól szervezett cégstruktúra,
  • lehetőség egy önálló konstrukcós osztály felépítésre.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Vezető | ProEngineer | Dizájn | Gyártás | ISO/TS |