Kapcsolódás...

Telephelyvezető

Lokáció Fejér
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 7 hónapja
Referencia szám 34832

Energiaipari szektorban tevékenykedő partnerünkhöz keresünk új munkatársat az alábbi pozícióra:

TÖLTŐÜZEM VEZETŐ
Feladatok

  • A termelési és a karbantartási folyamatok koordinálása, a termelési tervek teljesítése
  • A telephely területén történő munkavégzések, karbantartások elbírálása, ellenőrzése
  • A beosztottak műszakrendjének kialakítása úgy, hogy biztosítva legyen a folyamatos üzem
  • A telephely biztonságtechnikai (műszaki-,munka-,környezet-, tűzvédelmi) és technológiai ellenőrzése, az előírásoknak, jogszabályoknak való megfelelés biztosítása
  • A telephely területén levő készülékek, gépek rendszeres ellenőriztetése, felügyelete
  • Telephelyre vonatkozó gazdasági tervek összeállítása, költségterv készítése, jelentés a vezetőség felé
  • A havi, negyedéves, éves vállalati, hatósági riportok, KPI-ok elkészítése
  • Kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal

Munkavégzés helye: Dunántúl

Követelmények

  • Minimum gépészipari technikus végzettség 10 év szakmai tapasztalattal
  • Gépészmérnök vagy vegyészmérnök végzettség 3 év szakmai tapasztalattal előny
  • Olaj vagy gázipari szektorban szerzett minimum 3-5 éves vezetői (termelés/telephely) tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás előny
  • Gyakorlatias attitűd és jó műszaki érzék
  • Precizitás és jó kommunikációs készség

Előnyök

  • Sokszínű feladatok
  • Stabil munkahely
  • Innovatív, nemzetközi cégháttér

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Gyártás / vezetés | Vezető | Gyártás | Termelési |