Kapcsolódás...

Technológiafejlesztő mérnök

Lokáció Budapest X. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Bér 430 000 - 660 000 HUF/m
Elérhető 22 napja
Referencia szám 4-30-37603

Nagy multú autóipari multinaionális partnercégünkhöz keresünk frissen végzett vagy 1-2 éves szakmai tapasztalattal rendelkező jelölteket az alábbi pozícióba:

TECHNOLÓGIAFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Amennyiben fizikusként, vegyészként, anyagmérnökként széleskörűbb és izgalmasabb projektekre vágysz, mint egy szimpla laboratóriumi munka, akkor jó helyen keresel!

Feladataid lesznek az alábbi pozícióban:

  • autóelektronikai alkatrészek kapcsolódási vizsgálatai, az ezekhez használt polimer anyagok alkalmazásfejlesztése
  • Megbízhatósági vizsgálatok kivitelezése
  • Új hegesztési technológiák kifejlesztése
  • Szoros együttműködés a termékfejlesztő csapatokkal és a belső vevőkkel angol és magyar nyelven

Munkavégzés helye: Budapest

Követelmények

  • Felsőfokú műszaki végzettség: fizikus, vegyész/mérnöki, anyagmérnöki/ anyagtudományok, hegesztéstechnológia szakirány
  • Magabiztos ANGOL vagy NÉMET nyelvtudás

Előny: kutatásfejlesztési projektekben, statisztikai elemzésekben, laboratóriumi munkakörnyezetben való jártasság, szakmai tapasztalat

Előnyök

  • Izgalmas projektek multinacionális környezetben
  • Széleskörű juttatási rendszer, rengeteg tanulási lehetőség
  • Innovatív és folyamatosan bővülő csapatba csatlakoznál

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el https://www.grafton.hu/

| Civil engineering technologist