Kapcsolódás...

TB- és bérszámfejtő munkatárs

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 7 hónapja
Referencia szám 34756

Multinacionális partnerünk számára keresünk német nyelvtudással rendelkező bérszámfejtőt BIATORBÁGYRA. A feladatok a következők:

  • a cég munkavállalóival kapcsolatos személyügyi, bérszámfejtési és társadalombiztosítási feladatok ellátása a cégnél alkalmazott folyamatok alapján
  • hatáskörbe tartozó, Személyügy által használt számítógépes programok, adatbázisok napi szintű aktív kezelése, ezzel kapcsolatos támogatás a társterületek felé, ill. napi kapcsolattartás az anyavállalat IT részlegével

Követelmények

  • 2-3 év azonos munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • magyarországi szabályok szerinti bérszámfejtési tapasztalat
  • aktív, legalább középfokú német - nyelvtudás (a mindennapi munkavégzéshez szükséges)
  • szakirányú végzettség
  • rendszerszemléletű gondolkodás
  • kiemelkedő pontosság, megbízhatóság
  • elkötelezettség, terhelhetőség
  • önálló munkavégzés, csapatszellem

Előnyök

  • átlagon felüli jövedelem
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes munkakörnyezet, modern eszközpark
  • dinamikus csapat

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

| Payroll clerk