Tapasztalt adózási munkatárs - TB/SZJA (angol és német nyelvtudással)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 2 hónapja
Referencia szám 34963

Pozícióleírás megtekintése

Adózás iránt érdeklődők figyelem!
Kiváló lehetőséget kínálunk azoknak, akik valóban nyitottak az adózás és a számok világára: Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk angol és német nyelvtudással rendelkező jelölteket TAPASZTALT ADÓZÁSI MUNKATÁRS pozícióba.

A pozíció az alábbi feladatokat tartalmazza:

  • Ügyfeleink magyar SZJA és TB bevallásainak elkészítése, ellenőrzése
  • Junior asszisztensek munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Meglévő és beérkező információk és számadatok rendszerezése, elemzése és feldolgozása
  • Kapcsolattartás a külföldi irodákkal, hatóságokkal és ügyfelekkel
  • Adminisztratív feladatok ellenőrzése
  • Felelősség a számlázási folyamatért, azok határidejének betartása
  • Szerződések, ajánlatok előkészítése; emlékeztetők megírása
  • Anyagok dokumentálása

Követelmények

  • Legalább középfokú végzettség (gazdasági előny), felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Minimum 3 év SZJA/TB területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos német és angolnyelv-tudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Precizitás, igény a minőségi munka iránt
  • Pontos, segítőkész, együttműködő személyiség

Előnyök

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Belépéskor képzés, valamint folyamatos szakmai továbbképzés

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Pénzügy | Asszisztens | Adó | Junior | Tax consultant / specialist