Kapcsolódás...

Szlovén nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 5 hónapja
Referencia szám 1-26-35260

Partnerünk egy nagy múltú, üzleti megoldásokat nyújtó globális vállalat, dinamikusan bővülő budaörsi központjukba keresünk munkatársakat. Ha folyékonyan beszélsz szlovénül és mindezt szeretnéd napi szinten egy jó hangulatú, nemzetközi csapat részeként kamatoztatni, küldd el nekünk az önéletrajzod!

Feladatok:

  • Telefonos és e-mailes kapcsolattartás a szlovén ügyfelekkel, partnerekkel
  • Problémamegoldás, a megoldandó feladatok nyomon követése a rendszerben
  • Szoros együttműködés a szlovén központtal

Követelmények

  • Aktív felsőfokú/anyanyelvi szintű szlovén nyelvismeret elengedhetetlen
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

  • Nagy múltú, szakmai hírnévvel rendelkező multinacionális csapat
  • Lehetőség kiemelkedő szakmai tapasztalat szerezésére
  • Nyelvtudás kamatoztatása, fejlesztése multikulturális, stabil, barátságos és fiatalos munkakörnyezetben, modern munkakörülmények között
  • Szakmai képzéseken, tréningeken való részvétel
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag

Üzlettámogató Központ | Ügyfélszolgálat | Pályakezdő | Ügyfélszolgálat | Customer support