Kapcsolódás...

Szerviztechnikus

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 2 hónapja
Referencia szám 4-30-36342

Piacvezető, multinacionális partnerünk csapatába keresünk lelkiismeretes, megbízható munkatársat az alábbi pozícióba:

  • ATM automaták folyamtos rendelkezésre állásának biztosítása
  • Hibajavítások és garanciális javítások elvégzése a szerződésekben foglaltaknaknak megfelelően
  • Magas szintű ügyfél-elégedettség kialakítása és fenntartása
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Követelmények

  • Min. középfokú műszaki végzettség – preferáltan az elektronika területén
  • Számítástechnikai ismeretek
  • B-kategóriás jogosítvány, vezetői rutin
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Kimagasló problémamegoldó képesség

Amit megbízónk kínál:
  • Versenyképes fizetés
  • Továbbképzési lehetőség
  • Gépkocsi
  • Mobiltelefon
  • Jó hangulatú csapat

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok weboldalra.

Fizikai Munkaerő | Gyártás | Technikus | Karbantartás | Technician