Kapcsolódás...

Szervízmérnök

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 3 hónapja
Referencia szám 35136

Precíziós mérőműszerek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó japán partnerünk számára keresünk mérnököket az alábbi pozícióra:

Szervizmérnök

Feladatok:

  • Nagypontosságú mérőműszerek kalibrálása, beállítása, javítása,
  • műszaki ajánlatok összeállítása,
  • kapcsolattartás a hazai ügyfelekkel,
  • felhasználói oktatások megtartása (üzemeltetés, karbantartás és javítás)
  • szervízmérnöki teendők (megelőző karbantartás / időszakos karbantartás hardware és software területen) jellemzően Magyarországon.

Követelmények

  • Felsőfokú műszaki végzettség, (gépészmérnök,mechatronikai mérnök) esetleg szakirányú technikusi végzettség,
  • ipari háttér, PLC és/vagy CNC programozási ismeretek,
  • gépkarbantartási vagy szervízelési területen szerzett 2-4 éves tapasztalat,
  • aktív, kommunikációképes angol nyelvismeret (minimum középfok),
  • rövidebb-hosszabb távú kiküldetésre való hajlandóság,
  • metrológiai képzettség előny,
  • ügyfélorientáltság, sales atttitűd.

Ügyfelünk átlag feletti bérezést, céges autót, telefont, laptopot biztosít a pozíció betöltőjének.

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | PLC | CAD | CNC | Szerviz | Mechatronikai | Gépész | Karbantartás | Service technician