Kapcsolódás...

Szerviz és műszaki munkatárs

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 éve
Referencia szám 34838

Nemzetközi hátterű megbízónk építőipari termékek gyártása és kereskedelme területén világszinten ismert. Magas minőségű termékeik országosan megtalálhatóak a legnagyobb építőipari viszonteladók termékpalettáján.
A III. kerületben lévő központi irodájukba keresünk

Szerviz és műszaki munkatárs kollégát az alábbi feladatkörökre és feladatokra:

Szerviz feladatok

  • A beérkező szerviz problémák fogadása, kezelése és adatbázisban való rögzítése
  • A szerviz lebonyolításához szükséges alkatrészek megrendelése
  • A szerviz munka nyomon követése, szakszervizes kollégák munkájának koordinálása
  • Szerviz számlák készítése és regisztrációja

Műszaki támogatás
  • Technikai tanácsadás a vásárlók részére személyesen a bemutató teremben, telefonon vagy elektronikus úton
  • Árajánlatok készítése, tervrajzok, konszignációk alapján, együttműködés a projektmunkában érintett részvevőkkel
  • Műszaki tanácsadás komplex alkalmazástechnikai kérdésekben
  • Szakértő válaszol rovatra érkezett kérések, kérdések megválaszolása
  • Segítség a külső kommunikációhoz információs anyagok (prospektusok, honlap, prezentációk, újságcikkek) összeállításában a technikai aspektusokat figyelembe véve

Követelmények

  • Műszaki középiskola vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Erős technikai háttér, műszaki ismeretek
  • Minimum 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Erős EXCEL ismeret

Személyiségjegyek, kompetenciák:
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
  • Erős priorizáló készség, csapajátékos attitűd
  • Lelkes, dinamikus hozzáállás

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Kulturált munkakörnyezet
  • 100%-ban irodai munka

Várható kezdés: 2016. április/május

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a admin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/ugyfelszolgalat/ weboldalra.

Értékesítés and Marketing | Gyártás and Fejlesztés and Termelés | HR and Irodai Adminisztráció | Mérnöki | Értékesítés | Mérnök | B2B |