Kapcsolódás...

Szerszám mérnök

Lokáció Nógrád
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 12 hónapja
Referencia szám 34837

Nemzetközi hátterű partnerünk vezető szerepet tölt be a különböző irodai gépekhez és bankjegykezelő berendezésekhez szükséges gumialkatrészek gyártásában. Bővülő csapatukba szerszám mérnök pozícióba keressük az új munkatársat Budapesthez közeli telephelyükre, az alábbi fő feladatok ellátására:

  • Új gyártó szerszámok és technikai megoldások tervezése,
  • a termelés számára gyártatott vagy javított szerszámok mintázása, ellenőrzése és hitelesítése,
  • szoros együttműködés a külföldi termékfejlesztési és projekt csapataival,
  • riportálás a vezetőség felé.

Munkavégzés helye: Rétság

Követelmények

  • Gépészmérnöki végzettség,
  • tervező programok ismerete ( Inventor, ProE3D, Solid Edge...)
  • szerszámtervezésben szerzett 3 éves tapasztalat,
  • magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
  • precizitás, önállóság, problémamegoldó képesség.

Előnyök

  • Stabil, nemzetközi vállalat, hosszú távú karrierlehetőség
  • változatos feladatok, kihívásokkal teli mukakör.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát az engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Dizájn | Gépész |