Kapcsolódás...

Szenior minőségügyi mérnök

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 9 hónapja
Referencia szám 34728

Megbízó cégünk a tudomány, az egészségügy szolgálatában végzi munkáját. Segítik ügyfeleiket a rák gyógymódjának megtalálásában, milliók életminőségének javításában. Mindezt úgy teszik, hogy közben fontos számukra a környezet védelme. Az ő csapatukba keresünk most kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A minőséggel kapcsolatos szabványok és előírások bevezetése, folyamatos fejlesztése,
  • részvétel az ellenőrzési, valamint a termék-megfelelőségi elvárások meghatározásában,
  • külső és belső auditokra való felkészülés megalapozása és támogatása,
  • a partnerek/vevői reklamációk által feltárt problémákra vonatkozó projektekben való akítv részvétel,
  • a minőségirányítási oktatási anyagok összeállításában való közreműködés, illetve az oktatások megtartása.

Munkavégzés helye: Budapest

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség (minőségügyi mérnöki előny),
  • auditori végzettség,
  • gyártó cégnél minőségirányítási területen szerzett 3-5 éves tapasztalat,
  • tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás (+ német nyelvtudás előny),
  • középfokú munkavédelmi képesítés előny.

Előnyök

  • Széleskörű és változatos feladatkör,
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • alkalmankénti utazás az új technológiák megismeréséhez.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Minőségügy |