Kapcsolódás...

Szenior Beágyazott C Szoftver Fejlesztő

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 10 hónapja
Referencia szám 34956

Ha mindig is szerelmese voltál az autóknak és érdekelt azok részletes működése, az egyik legjobb lehetőséget ajánljuk neked.

Partnerünk az autóelektronikai gyártásban az egyik vezető vállalat, akikhez szenior beágyazott C fejlesztőt keresünk.

Feladatok:

  • A szervo kormányok szükséges beágyazott szoftver fejlesztése
  • A követelmények elemzése, erőforrás becslés, a modulok tervezése, implementáció, tesztelés és hibajavítás
  • A projekt menedzser támogatása a tervezésben és a végrehajtásban

Követelmények

  • BSc / MSc végzettség IT, elektronika, matematika területen
  • 5 + év beágyazott szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Előny az alábbi technológiák ismerete:
AUTOSAR,
Real time Operating Systems, Diagnostics,
Vector tool chain,
UML,
ClearQuest,
ClearCase

Partnerünk színvonalas munkakörnyezetet, vállalaton belüli karrierlehetőséget, rugalmas munkaidőt, szakmai és nyelvi képzéseket, és több elemből álló, egyedülálló kompenzációs csomagot biztosít munkatársainak.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a it@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/informatika-tavkozles/ weboldalra.

Informatika and Távközlés | Szoftverfejlesztés | Programozó / fejlesztő | C / beágyazott |