Kapcsolódás...

Személyi Asszisztens

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 7 hónapja
Referencia szám 35126

A világ egyik legnagyobb csempe, burkoló és szaniter gyártó vállalat török Ügyvezetője mellé keresünk egy tapasztalt SZEMÉLYI ASSZISZTENST.

A munkatárs fő feladatai a következők lennének:

  • A török Ügyvezető Úr asszisztenciájának teljes körű ellátása
  • Utazásszervezés, repülőjegy- és szállásfoglalás az Ügyvezető részére napi 24 órás szolgálatban
  • Tárgyalások megszervezése
  • Irodai adminisztráció
  • Napi általános operatív feladatok elvégzése

Követelmények

Amiből a megbízónk nem tud engedni:
  • Minimum 5 év személyi asszisztenciában szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség (felsőfokú előnyt jelent)
  • Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás mind szóban mind írásban
  • Nyitottság kötetlen munkaidőre
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Megbízható, pontos személyiség
  • Gyors, dinamikus munkavégzés

Előnyök

Amit Partnerünk kínál:
  • Hosszú távú álláslehetőség, stabil vállalati háttér
  • Változatos feladatkörök, felelősségteljes, bizalmi munkakör
  • Versenyképes fizetés

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=adminisztracio-asszisztencia weboldalra.

HR and Irodai Adminisztráció | Irodai adminisztráció | Asszisztens | Személyi | Szenior | Assistant