Kapcsolódás...

Személyi Asszisztens

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 10 hónapja
Referencia szám 34954

Szoftverfejlesztés és rendszerüzemeltetés területén tevékenykedő Partnerünk számára keresünk budapesti székhelyükre új kollégát az alábbi pozícióba:

Az új kollégai főbb feladatai az alábbiak lesznek:

  • A fejlesztési vezető asszisztenciájának ellátása
  • Vezetői napirend és személyes naptár kezelése
  • Megbeszélések, találkozók szervezése
  • Emailek, telefonok kezelése
  • Riportok, dokumentumok előkészítése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Követelmények

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Magabiztos Word és Excel ismeretek
  • Logikus gondolkodásmód, jó priorizáló készség
  • Támogatói attitűd
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Önállóság és csapatmunkára való készség
  • Motivált, határozott személyiség

Előny:
  • Angol nyelvtudás
  • Outlook levelezőrendszer ismerete
  • Informatikai fejlesztésekkel kapcsolatos tapasztalatok

Előnyök

Amit Partnerünk kínál:
  • Hosszú távú álláslehetőség, stabil vállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmailag felkészült, jó hangulatú, együttműködő csapat
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a admin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/ weboldalra.

HR and Irodai Adminisztráció | Informatika and Távközlés | Irodai adminisztráció | Asszisztens |