Kapcsolódás...

Stratégiai beszerző

Lokáció Heves
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 éve
Referencia szám 34520

Megbízó cégünk egy nemzetközi szinten elismert, pneumatikai komponensek és rendszerek gyártásával foglalkozó nagyvállalat. Az ő csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

STRATÉGIAI BESZERZŐ

Feladatok:

  • Új beszállítók felkutatása, a velük való szerződéskötési folyamat támogatása,
  • meglévő beszállítókkal való kapcsolattartás, rendelések leadása,
  • készletszintek folyamatos figyelemmel kísérése,
  • új termékbevezetési projektek támogatása beszerzési oldalról,
  • beszámolás a vezetőség felé.

Munkavégzés helye: Eger

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség (közgazdaságtani vagy műszaki egyaránt jó lehet),
  • hasonló területen szerzett legalább két éves szakmai tapasztalat,
  • magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
  • önállóság, magabiztos fellépés, rendszerben gondolkodás képessége.

Előnyök

  • Nemzetközi környezet,
  • változatos, kihívást jelentő munkakör.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/logisztika-beszerzes/ weboldalra.

Logisztika | Beszerzés | Beszerző | Stratégiai |