Kapcsolódás...

Stratégiai alapanyag beszerző

Lokáció Heves
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 10 hónapja
Kapcsolat Timné Simon Violetta
Referencia szám 34692

Német tulajdonban lévő, egyedi gépgyártással foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gyártáshoz szükséges alapanyagok beszerzése,
  • készletszintek folyamatos figyelemmel kísérése,
  • meglévő beszállítókkal való kapcsolattartás,
  • új beszállítók felkutatása, ajánlatok bekérése, versenyeztetése,
  • kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Munkavégzés helye: Eger

Követelmények

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • fémmegmunkálási területen, beszerzésben szerzett 2-3 év tapasztalat,
  • magabiztos, aktív angol vagy német nyelvtudás,
  • magabiztos, kommunikatív személyiség.

Előnyök

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • változatos, kihívást jelentő munkakör.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát az engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/logisztika-beszerzes/ weboldalra.

Logisztika | Beszerzés | Beszerző | Alapanyag | Nyersanyag | Beszerzés | Stratégiai | Purchaser