Kapcsolódás...

Stratégiai alapanyag beszerző

Lokáció Heves
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 éve
Kapcsolat Timné Simon Violetta
Referencia szám 34692

Német tulajdonban lévő, egyedi gépgyártással foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gyártáshoz szükséges alapanyagok beszerzése,
  • készletszintek folyamatos figyelemmel kísérése,
  • meglévő beszállítókkal való kapcsolattartás,
  • új beszállítók felkutatása, ajánlatok bekérése, versenyeztetése,
  • kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Munkavégzés helye: Eger

Követelmények

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • fémmegmunkálási területen, beszerzésben szerzett 2-3 év tapasztalat,
  • magabiztos, aktív angol vagy német nyelvtudás,
  • magabiztos, kommunikatív személyiség.

Előnyök

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • változatos, kihívást jelentő munkakör.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát az engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/logisztika-beszerzes/ weboldalra.

Logisztika | Beszerzés | Beszerző | Alapanyag | Nyersanyag | Beszerzés | Stratégiai | Purchaser